Izdevniecība “Aminori” piedalās Rīgas svētkos Grāmatu ielā ar radošo darbnīcu “Smaržu eksperts”

Foto: Atmini Latviju 16.08.2019

Izdevniecība – mākslas salons “Aminori” noteikti ir iekļaujama to stāstnieku vidū, kuri dod iespēju uzzināt un apskatīt Rīgas leģendas – vai tā ir vēsture, māksla vai interesantas personības. Tie ir patiesi aizraujoši un pārsteidzoši stāsti, ko mums var vēstīt zīmējumi, gleznas, fotogrāfijas, smaržas un sarunas, bet varbūt krustvārdu mīklas…? ”Aminori” palīdz lasītājam pamanīt, uzzināt un novērtēt, priecāties un lepoties par to, kas Latvijā ir īpašs.
 

Tādēļ 17. un 18.augustā visi laipni aicināti uz tikšanos Grāmatu ielā, kurā varēs gan iegādāties mūsu izdotās grāmatas par īpaši izdevīgu cenu, gan satikt Latvijas leģendāros māksliniekus un piedalīties aizraujošā smaržu darbnīcā, gan piedalīties konkursos un saņemt balvā kādu no “ Aminori” izdotajām grāmatām.

Šodien, 17.augustā, no plkst.14:00 līdz 15:00 “Aminori” Grāmatu ielas galvenajā teltī piedāvās sekojošas aktivitātes: 

  • sarunas ar Rīgas leģendām - pazīstamajiem māksliniekiem J.Jurjānu un J.Anmani 
  • radošā darbnīca bērniem “Smaržu eksperts”, kuru vadīs jaunā māksliniece Lote Vilma Vītiņa 
  • mīklu minēšana no visapjomīgākās un krāšņākās krustvārdu mīklu gramatas “Atmini Latviju”

Izdevniecība - mākslas salons “ Aminori” pavisam laidusi klajā sekojošas grāmatas:

  • “Rīga no putna lidojuma“  būs patīkams pārsteigums visiem mākslas cienītājiem, jo tas irneparasts ceļvedis par Rīgu un tās neredzamo vēsturi, kurā apkopoti dažādu paaudžu mākslinieku stāsti par iedvesmas vietām savā pilsētā 
  • Marikas Rozenbergas veidotā greznā, zeltā rotātā mākslas grāmata “Sarunas ar Juri Jurjānu” par pazīstamo gleznotāju un viņa darbiem
  • Māras Lazdānes vadībā sagatavotais apjomīgais, krāšņais attēlu un faktu krājums par Latviju krustvārdu mīklu formā “Atmini Latviju”
  • Lotes Vilmas Vītiņas nupat iznākusī bilžu grāmata “Dzejnieks un smarža”, kas atklāj pārsteidzoši daudzveidīgo smaržu pasauli mums apkārt, turklāt arī pati grāmata slēpj kādu smaržīgu noslēpumu.

Izdevniecība – mākslas salons “Aminori” darbību uzsāka 2018.gadā un atrodas Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 69.