Kas meklē, tas atrod - Rīgas Doms ver durvis bērniem!

12.08.2019

Svētki, kas 2011. gadā aizsākās kā Doma 800 gadu jubilejas svinību sastāvdaļa, kļuvuši par tradīciju un šogad notiek jau devīto reizi, pulcējot bērnus un viņu vecākus no Rīgas un visas Latvijas.  Arī šogad Doma baznīca Rīgas svētku laikā vērs durvis mazajiem apmeklētājiem, lai bērni kopā ar vecākiem aktīvā un radošā veidā iepazītos ar Rīgas Domu – kultūras, vēstures un kristīgo vērtību nesēju.

Tā ir diena, kad Rīgas Doma durvis visas dienas garumā ir atvērtas bērniem, ļaujot tiem iepazīt seno celtni, tās noslēpumus un īpašo gaisotni.

Kas meklē, tas atrod- tāda šogad ir svētku devīze un ikviens ir aicināts šai dienā Domā atrast sev svarīgo un interesanto.

Dažāda vecuma bērni būs aicināti caur mūziku, mākslu un spēli gūt pozitīvās vērtībās balstītu pieredzi. Prasmīgu meistaru vadībā bērni gleznos, veidos vitrāžas, māla ciļņus, mācīsies senatnes gudrības – kā pareizi "siet" ķieģeļus, izmēģinās dažādus mūzikas instrumentus, radīs tērpus un rotas un Piedzīvojumu takās meklēs Doma noslēpumus.

 Par tradīciju ir kļuvis arī muzikāls svētku noslēgums. Šogad Doma dārzu pieskandēs bērnu un jauniešu vokālā grupa MOMO ar muzikālu izrādi Ances puteklīši.

Pasākums Doms bērniem norisināsies 17.augustā no 11.00 līdz 16.00.