Jaunumi

Rīgas svētku otrajā dienā, 19. augustā, rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apmeklēt daudzveidīgus pasākumus Rīgas parkos un laukumos gan pilsētas centrā, gan apkaimēs, baudot labāko restorānu piedāvājumu, iesaistoties sporta aktivitātēs, kopā ar bērniem vērojot ielas cirka mākslinieku priekšnesumus, iepērkoties svētku tirdziņos, kā arī doties uz svinību kulminācijas pasākumu „Daugavmalas parka stāsti” 11. novembra krastmalā un vakara noslēgumā vērojot svētku uguņošanu.

 

Lasīt tālāk →

Rīgas svētkos ikviens interesents aicināts piedalīties mākslas plenērā „Glezno Rīgu”, kas risināsies divās vietās – pie kultūrtelpas „Mans Ķengarags” Mazjumpravas muižas teritorijā, Ķengaraga promenādē un pie kultūrtelpas „Mans Mežaparks” Atpūtas ielas un Janševska prospekta krustojumā Mežaparkā.

 

Lasīt tālāk →

Rīgas svētku laikā – no 2017. gada 18. līdz 20. augustam – Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Rīgā, Skārņu ielā 10/20) sniedz brīnišķīgu dāvanu visiem apmeklētājiem: ieeja izstādē „Bērnu pasaule. 18.–20. gadsimts” par īpaši ģimenēm draudzīgu cenu – 1,50 EUR neatkarīgi no ģimenes locekļu skaita. Lai muzeja apmeklējums būtu vēl vairāk izzinošs, piedāvājumā iekļautas arī divas bezmaksas ekskursijas.

Lasīt tālāk →

Šīs nedēļas nogalē Rīgas svētku laikā pilsētā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi, tostarp tiks slēgta transportlīdzekļu kustība 11. novembra krastmalā. 

 

Lasīt tālāk →

Kamēr zelta gaiļi sēž Rīgas torņos un modri vēro pilsētas ikdienu, savas pilsētas 816. dzimšanas dienu kopā ar visiem svinēt aicina Rīgas svētku talismans – Rīgas Gailis. Šogad viņam ir piebiedrojusies draudzene Vistiņa. Gan Rīgas Gaiļa, gan viņa draudzenes vizuālo ietērpu ir veidojusi māksliniece Ināra Liepa. Viņa cer, ka šī jaunizveidotā "ģimenīte" sniegs prieku un liks pasmaidīt ikvienam Rīgas svētku apmeklētājam, bet jo īpaši bērniem.

 

Lasīt tālāk →