Rīgas svētku programma


00.00 - 00.00

“Dziesmu tilti” – tie ir jau par tradīciju kļuvuši koncerti Rīgas pilsētas svētku laikā, kad trīs dienu garumā vairāku desmitu māksliniecisko vienību un solistu veidota koncertprogramma izskan uz visdemokrātiskākās brīvdabas skatuves Rīgā – “Origo Summer Stage”, Stacijas laukumā.

Koncertos klausītājus priecē gan profesionāļu, gan Rīgas labāko amatiermākslas kolektīvu sniegums. Šajā gadā, kad Latvijas valsts svin savu simtgadi, bet Rīgas Latviešu biedrība atzīmē savu 150. jubileju, īpaši akcentēta tiek kaimiņu un mūsu līdzcilvēku tēma. “Dziesmu tiltu” koncertos uz skatuves ar saviem laba vēlējumiem kāps Rīgā esošo nacionālo kultūras biedrību kolektīvi, kā arī 19. augusta koncerta “Dziesmu tiltu” īpašie viesi, mūsu kaimiņi no Igaunijas – grupas “Justament”, Genka & Paul Oja, Olavi Oterpalu Band u.c.

Viesu koncerts būs īpaši veltījums Eiropas čempionāta kvalifikācijas sacensībām volejbolā Latvija:Igaunija, tā līdzorganizatori – Igaunijas Volejbola federācija. Koncertu apmeklētājiem būs iespēja ne vien klausīties mūziku ansambļu, tautas mūzikas instrumentu orķestru un solistu sniegumā, bet arī aktīvi iesaistīties populāru mūzikas tēmu minēšanā, dziesmu līdzi dziedāšanā, tautisko deju soļu apgūšanā un sadancošanā.  


 • 19. augusta “Dziesmu tilti” koncerts šoreiz ievedīs klausītājus sportiskā gaisotnē, ar romantiskām un dinamiskām mūzikas programmām aicinot klausītājus iekļauties Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles volejbolā gaisotnē. Sportiskajās noskaņās veidoto koncertu iesāks Čīles folkgrupa “Montemar”, to turpinās jaunais ģitāras virtuozs, pasaules apceļotājs Reinis Jaunais, papildinās Raimonda Macata projekta “Inversija-85” programma “Zvaigznes krīt augšup” ar Iras Kraujas un Uģa Rozes piedalīšanos, līdz stafetes kociņu pārņems īpašie viesi no Igaunijas – grupas “Justament”, “Genka & Paul Oja", “Olavi Oterpalu Band”, “Olavi Kõrre Volleyball Band”, “Tallinn Technical University Choir”, kuri muzicēs, iesildot volejbola fanus no Igaunijas.
  • ​12.00 - 12.20 Folkgrupa no Čīles "Montemar" 
  • 12.20 - 12.40 Ģitārists un pasaules apceļotājs Reinis Jaunais 
  • 12.40 - 13.30 Raimonda Macata projekta "Inversija 85" programma "Zvaigznes krīt augšup" ar Iras Kraujas un Uģa Rozes piedalīšanos Igaunijas skatuves mākslinieku programma 
  • 15.00 - 15.30 grupa "Olavi Otepalu Band"
  • 15.30 - 15.45 grupa "Vollid" 
  • 15.45 - 16.15 projekts "Genka & Paul Oja" 
  • 16.15 - 16.50 grupa "Justament" 
  • 16.50 - 17.00 Tallinas Tehniskās Universitātes Akadēmiskais vīru koris
Atbalstītāji:

Rīgas dome