Rīgas svētku programma


00.00 - 00.00

Tradīcijām apvītais pasākums, karnevāliskā sacensība ar ūdens velosipēdiem šogad notiks jau astoņpadsmito reizi un tajā, kā ierasts, piedalīsies 30 komandas, kuras draudzīgi cīnīsies par tituliem "Ātrākais Kanālbraucējs", "Elegantākā Ekipāža" un "Skumjais Ūdensmalējs". Šie trīs tituli ir bijuši nemainīgi kopš pirmās “Kanāla regates”, kas notika tālajā 1994. gadā. Šogad šīs nominācijas papildinās tituli “Ātrākā Latvijas osta” un “Rīgas brīvostas simpātija”. 

Par godu Latvijas simtgadei, sacensībā “Kanāla Regate 2018” būs izmaiņas: tajā, kā ierasts, nepiedalīsies pazīstamu Latvijas uzņēmumu vai organizāciju komandas, bet gan 30 Latvijas pilsētu un ostu komandas. Arī pasākuma norises vieta šogad ir izvēlēta cita – jautrā sacensība vēl aizvien notiks Rīgas kanālā, bet šogad nevis posmā no Bastejkalna līdz Latvijas Nacionālās operas ēkai, bet Kronvalda parkā, blakus Rīgas brīvostas pārvaldei. 

Pasākuma programma:

  • 12.00 Atklāšana un krāšņais komandu gājiens
  • 12.30 Sacensību sākums un Latvijas pilsētu komandu priekšnesumi uz skatuves
  • 15.00 Mūzikas grupu priekšnesumi uz skatuves
  • 17.30 Apbalvošanas ceremonija 

Visu dienu pasākuma teritorijā izklaides bērniem un pieaugušiem, radio "SWH" tiešraide. Spilgtākie pasākuma notikumi tiks fiksēti un raidīti "RIGATV 24". 

Atbalstītāji:

RIGATV 24, Radio SWH