Rīgas svētku programma


00.00 - 00.00

Dzīve nav iedomājama bez krāsām. Tās padara pasauli vēl skaistāku un mājīgāku. Tādēļ IKEA, kas piedāvā mājokļa labiekārtošanas risinājumus un jau šīs vasaras beigās atklās savu pirmo veikalu Latvijā, Rīgas svētkos aicina ikvienu izpaust savu radošumu.

Bastejkalnā kanāla malā izveidotos piecu Rīgas pazīstamāko ēku kartona maketus svētku lielie un mazie apmeklētāji aicināti izkrāsot un pilnveidot, ļaujoties fantāzijas lidojumam kopā ar māksliniekiem. Ar košajiem toņiem un atraktīvajiem palīgmateriāliem ikviens viegli pārvērtīs savas idejas mākslas darbā. 

Bērnu stūrītī varēs rotaļāties, spēlēt spēles, apgleznot sejiņas, pārtopot par kādu pasaku varoni vai fantāziju tēlu, kā arī ar brīnumainiem burbuļiem piepildīt pilsētu. Kamēr bērni būs aizņemti aktivitātēs, vecāki varēs atpūsties omulīgi iekārtotā atpūtas stūrī.

Programma:

  • 16.00 - 18.00 Bērnu stūrītis ar animatoriem 
  • 16.00 - 20.00 Kartona Rīgas krāsošanas zona
  • 16.00 - 22.00 Atpūtas zona
  • 16.00 - 22.00 Foto stūris

 

Ja jaunajiem vecākiem Rīgas svētku laikā rodas nepieciešamība pabarot vai apkopt mazuli, to varēs izdarīt vecāku teltī, kas iekārtota īpaši vecākiem ar maziem bērniem. Tajā būs pārtinamais galdiņš un mazuļu barošanai piemērots krēsls.