Rīgas svētku programma


00.00 - 00.00

Latvijas simtgades gadā Rīgas svētkos aicinām būt kopā ar tautā iemīļotā komponista Imanta Kalniņa dziesmām komponista bērnības atmiņu piepildītajā Grīziņkalnā.

Savulaik Zvaigžņu ielā atradās Kalniņu ģimenes mājvieta un skaisti kopts pagalms, kur starp dažādiem augiem ziedēja arī akācijas. Lai arī ēkas vairs nav un apkārtne mainījusies, pagātne saplūst ar tagadni un viss notikušais saglabājas tepat – atmiņās, apziņā un mūzikā.


Grīziņkalnā komponista Imanta Kalniņa dziesmas dziedās Austras Pumpures audzēkņi un darba turpinātāji jeb Austrasbērni – Ieva Akuratere, Arnis Miltiņš, Kristīne Sudmale-Locika, Kristaps Sudmalis, Uldis Ozols, Silvija Silava, Anta Eņģele, Inta Pauļuka, Andris Mičulis un citi. Pasākuma īpašie viesi – Ainars Mielavs un Aigars Voitišķis, kuri klausītājiem izpildīs savu veidoto Imanta Kalniņa dziesmu programmu, bet vakara noslēgumā klātesošos priecēs Marts Kristiāns Kalniņš un grupa “Autobuss debesīs”. Dziesmu vakaru vadīs un arī sev tuvās Imanta Kalniņa dziesmas izpildīs dziesminieks Goran Gora.

Atbalstītāji:

Rīgas dome