Rīgas svētku programma


00.00 - 00.00

No 15. līdz 19. augustam Rīgā norisināsies jau otrais starptautiskais flamenko dejas un mūzikas festivāls “Olē”, kas ir viens no krāsainākajiem, dzīvespriecīgākajiem un temperamentīgākajiem dejas pasākumiem vasarīgajā Latvijas galvaspilsētā.

Flamenko dejas un mūzikas koncerta pirmajā daļā dzīvās mūzikas pavadījumā uzstāsies profesionāli flamenko dejotāji, tai skaitā ievērojamā flamenko dejas izpildītāja Blanka Perdigera-Sivera (Blanca Perdiguer Sivera) no Seviļas (Spānija, Andalūzija).


Programmas otrajā daļā būs vērojama konkursa uzvarētāju uzstāšanās, notiks apbalvošana. Šī gada festivālā dalību apstiprinājuši mākslinieki no 11 valstīm, tai skaitā Spānijas un Argentīnas, kur flamenko tradīcijai ir dziļas vēsturiskas saknes.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs. Ikviens, kurš iegādāsies biļeti uz vakara koncertu, festivāla koncertus no 14.00 līdz 17.00. var apmeklēt bez maksas. Tiem, kuri nepagūs uz koncertu, svētdien, 19. augustā, plkst. 12.00 būs iespēja vērot zibakciju laukumā pie viesnīcas “Roma”, kur flamenko dejas priekšnesums tiks sniegts “palmas” pavadījumā, kad dejotāju vienīgais muzikālais pavadījums ir ritmiska plaukšķināšana ar rokām.

Mēs ticam, ka flamenko Rīgas svētku laikā sniegs prieku un pozitīvas emocijas ikvienam skatītājam un dejas mīlētājam.