Jaunumi

„Rīgas svētkus 2017”, kas par godu Vērmanes dārza 200 gadu jubilejai aizvadītās nedēļas nogalē notika pilsētas  dārzos, parkos un laukumos, apmeklēja vairāk nekā 200 000 cilvēku - rīdzinieki, pilsētas viesi no Latvijas novadiem, kā arī tūristi no ārvalstīm.

 

 

Lasīt tālāk →

Rīgas svētku trešajā dienā, 20. augustā, apmeklētāji gaidīti operešu mūzikas koncertā Dzegužkalnā, bērnu izklaides aktivitātēs Jaņa Rozentāla laukumā, ģimenēm veltītās norisēs Vērmanes dārzā un 11.novembra krastmalā, kā arī Viduslaiku tirgū un Airēšanas svētkos pilsētas kanālā. 

 

Lasīt tālāk →

Izmaiņas 19. augusta pasākumā "Ceļojošā iedomu pilsēta" un "Piena svētki 2017"

19.08.2017

Pasākuma "Ceļojošā iedomu pilsēta" Joan Català izrāde "Pelàt” ir pārcelta uz plkst. 15.30!

Savukārt, pasākuma "Piena svētki 2017" "Galapiat Cirque” izrādes laiks tiek mainīts uz plkst. 16.00!

 

 

Rīgas svētku otrajā dienā, 19. augustā, rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apmeklēt daudzveidīgus pasākumus Rīgas parkos un laukumos gan pilsētas centrā, gan apkaimēs, baudot labāko restorānu piedāvājumu, iesaistoties sporta aktivitātēs, kopā ar bērniem vērojot ielas cirka mākslinieku priekšnesumus, iepērkoties svētku tirdziņos, kā arī doties uz svinību kulminācijas pasākumu „Daugavmalas parka stāsti” 11. novembra krastmalā un vakara noslēgumā vērojot svētku uguņošanu.

 

Lasīt tālāk →

Rīgas svētkos ikviens interesents aicināts piedalīties mākslas plenērā „Glezno Rīgu”, kas risināsies divās vietās – pie kultūrtelpas „Mans Ķengarags” Mazjumpravas muižas teritorijā, Ķengaraga promenādē un pie kultūrtelpas „Mans Mežaparks” Atpūtas ielas un Janševska prospekta krustojumā Mežaparkā.

 

Lasīt tālāk →